Pagrindinė mūsų įmonės veiklos sritis - mažmeninė biokuro prekyba.
Įmonė prekiauja aukštos kokybės ekologiškais tik Lietuvoje pagamintais medžio pjuvenų briketais ir malkomis.
Briketai ir malkos- tai vienas iš atsinaujinančių energijos išteklių.  Savo klientams siūlome populiariausius „RUF“ tipo kuro briketus. Mūsų briketų gaminimo technologija yra kitokia nei įprastai: pirmiausia iš nužievintų  rąstų yra išpjaunamos lentos. Tuomet jos yra gerai išdžiovinamos specializuotose medienos džiovyklose. Iš lentų gaminami ruošiniai baldų pramonei. Mediena, kuri ruošinių gamybos proceso metu lieka, yra susmulkinama. Gauta žaliava sumaišoma su pjuvenomis, kurios yra surenkamos tiesiai nuo gamybos linijų ir obliavimo staklių.  Iš tokios ekologiškai švarios, smulkios, jau sausos ir neapdorotos jokiais cheminiais preparatais žaliavos ir yra gaminami mūsų briketai. Briketų gamybos metu nėra naudojami jokie priedai-  cheminės priemaišos ar rišamosios medžiagos. Jie suspaudžiami vien aukšto slėgio būdu. (Kitur dažniausiai gamybos atliekos  džiovinamos džiovyklose po susmulkinimo, kur nuo karščio praranda dalį savo kaloringumo  ir tik tada suspaudžiamos kartu su pjuvenomis į briketus). Reikia dar kartą pabrėžti, jog mūsų briketų sudėtyje nėra žievės. Trumpiau tariant – jie pagaminti iš 100% žaliosios energijos.

Mūsų parduodama produkcija yra patikrinta ir  sertifikuota. Turime Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialo agrotechninių tyrimų laboratorijos analitinio skyriaus išduotą produkcijos patikrinimo tyrimų protokolą, kurio išvados atitinka aukščiausius briketų drėgmės, peleningumo ir kaloringumo reikalavimus. Taip pat mūsų produkcijai yra išduotas UAB „Labtarna“ sertifikatas. Labtarna– pirmoji nepriklausoma akredituota laboratorija Lietuvoje pagal LST EN 45001:1993 standartą. Šiuo metu laboratorija akredituota Vokietijos Akreditavimo Tarybos (DGA) pagal tarptautinį standartą DIN EN ISO/IEC 17025:2005. Ji vykdo cheminius, mikrobiologinius ir fizikinius agrokultūrų, maisto produktų, vandens, biokuro, nuotekų, aplinkos oro ir kitus tyrimus.

Mūsų įmonės verslo filosofiją sudarančios vizija, misija, tikslai ir vertybės atspindi įmonės siekį toliau augti ir įgyti vis didesnį skaičių patenkintų klientų.