Mūsų įmonės logotipas atspindi įmonės verslo veiklą, tikslus ir vertybes.
Ugnis, logotipe gimstanti tarsi tiesiai iš žalio medžio lapo - tai prekyba kuru, tinkančiu kūrenti visuose katiluose, krosnyse ir židiniuose. Tai žalioji energija.

Ugnies spalva - intensyvi, pereinanti į šviesėjančią oranžinę- simbolizuoja kaitrą, kurią į aplinką skleidžia degdamas kuras. Jis pasižymi pačiomis geriausiomis savybėmis: yra sausas ir kaloringas, todėl patikimai šildo namus ir sukuria jaukumo jausmą.

Žalias medžio lapas - tai mūsų parduodamos produkcijos neatsiejama sąsaja su gamta. Briketai gaminami tik iš ekologiškos biomasės, t.y. medienos žaliavos, kuriai taikomi aukščiausi kokybės reikalavimai. Tai švarus organinis kuras, gaunamas iš gamtos, todėl yra priskiriamas atsinaujinančios energijos klasei. Saugus vartoti ir tausoja gamtą. Biokuras šiuo metu yra sparčiausiai populiarėjanti ekologiško ir švaraus kuro rūšis. Žalioji energija - tai mūsų kelias į ateitį.

Užrašas „Geras Kuras“ atspindi mūsų verslo logiką –tiekti klientams tik kokybišką ir iš tiesų gerą kurą. Tai- ir mūsų įmonės pavadinimas.

Dvi užrašo spalvos - žalia ir ryški oranžinė- dar stipriau įprasmina mūsų tikslų esmę: parduoti tik
-    švarų, ekologišką;
-    sausą, kaitrų kurą.
Mūsų kuras - tai kaitri žalia energija. Tai mūsų visų partneris iš gamtos.

Saugokime gamtą kartu!