Mūsų produkcija

Beržiniai (beržo) briketai - optimaliausias kainos ir kokybės santykis

Kodėl verta rinktis beržinius briketus?

Beržiniai briketai yra populiariausi dėl savo kainos ir šiluminių savybių. Galima sakyti, kad beržinių briketų kainos ir išskiriamos šilumos santykis, lyginant su kitų rūšių briketais, yra optimaliausias. Beržiniai briketai gaminami tik iš švarių ir gerai išdžiovintų beržo pjuvenų. Gamybos proceso metu beržo pjuvenos dažniausiai nėra maišomos su kitų lapuočių ( ne kietmedžio) ar spygliuočių pjuvenomis, nes mažėja jų kaloringumas. 

Pagal kaitrumą beržiniai briketai atsilieka tik nuo saulėgrąžų lukštų ir ąžuolo pjuvenų ir uosinių briketų. Tačiau lyginant kainas, beržiniai briketai yra pigesni. Pavyzdžiui, saulėgrąžų lukštų briketų kaina siekia beveik 700 litų už vieną toną. Be to jie palieka net iki 10% pelenų.

Svarbu: kuo ypatingi mūsų briketai

Kuo vienos rūšies briketai skiriasi nuo kitų? Sužinok čia

Savo klientams mes siūlome populiariausius „RUF“ tipo kuro briketus. Mūsų briketų gaminimo technologija yra kitokia nei įprastai: pirmiausia iš nužievintų rąstų yra išpjaunamos lentos. Tuomet jos yra gerai išdžiovinamos specializuotose medienos džiovyklose. Iš lentų gaminami ruošiniai baldų pramonei. Mediena, kuri ruošinių gamybos proceso metu lieka, yra susmulkinama. Gauta žaliava sumaišoma su pjuvenomis, kurios yra surenkamos tiesiai nuo gamybos linijų ir obliavimo staklių. Iš tokios ekologiškai švarios, smulkios, jau sausos ir neapdorotos jokiais cheminiais preparatais žaliavos ir yra gaminami mūsų briketai. Briketų gamybos metu nėra naudojami jokie priedai - cheminės priemaišos ar rišamosios medžiagos.